AKTUALNOŚCI

STUDIUJ Z NAMI

Nasi partnerzy w walce przeciw COVID-19

Komunikat CWP

W dniu 17 kwietnia 2020 r. dokonano przekazania kolejnej partii przyłbic ochronnych na rzecz Pracowników medycznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku w ramach programu „Politechnika przeciw epidemii”. Przekazania dokonano na ręce Pani Beaty Lach. Jak dotąd, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku otrzymał z CWP 26 sztuk przyłbic, które służą w walce z Covid-19. Proces wytwarzania trwa nadal.

Dodano: 2020-04-18

CWP oraz wsparcie od firm WWNET oraz Laser

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie WWNET z Raciborza oraz firmie Laser z Gliwic za aktywne wsparcie w walce z pandemią. Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego filmu, w którym można dowiedzieć się więcej o działalności Centrum Wytwarzania Przyrostowego oraz zaangażowaniu Naszych partnerów.

Dodano: 2020-04-18

Relacja z uruchomienia CWP w tygodniku Nowiny

Z przyjemnością informujemy, że w tygodniku regionalnym Nowiny pojawiła się relacja z uruchomienia Centrum Wytwarzania Przyrostowego. W materiale z dnia 16 kwietnia można się dowiedzieć więcej o inicjatywie, w której aktywnie są zaangażowani m. in. pracownicy Katedry Informatyki Przemysłowej.

Zapraszamy do lektury -> TUTAJ

Dodano: 2020-04-18

Mówią o Nas w TVT!

Zaangażowanie Politechniki Śląskiej, w tym NASZEJ KATEDRY, w walce z pandemią COVID-19 przykuło uwagę lokalnej stacji telewizyjnej TVT. W zamieszczonym materiale wywiadu udzielił m. in. pracownik Naszej katedry dr inż. Tomasz Stencel.

Dodano: 2020-04-18

Mówią o Nas w TVP 3!

Zaangażowanie Politechniki Śląskiej, w tym NASZEJ KATEDRY, w walce z pandemią COVID-19 przykuło uwagę lokalnej stacji telewizyjnej TVP 3.

Dodano: 2020-04-18

Partnerzy: